Aegviidu
Elva
Haapsalu
Jõgeva
Jõhvi
Kadrina
Karksi-Nuia
Keila
Kihnu
Kohila
Kunda
Kuressaare
Kärdla
Lihula
Mustvee
Narva
Orissaare
Otepää
Paldiski
Põltsamaa
Pärnu
Rakvere
Rapla
Ruhnu
Räpina
Saku
Tallinn
Tapa
Tartu
Türi
Valga
Vastseliina
Veriora
Viljandi
Vilsandi
Võru
Väimela
Vändra

4 ööpäeva prognoos Eesti kohta

LAUPÄEV 25.02
ÖÖSEL:
Pilves selgimistega ilm. Hooti sajab lund, mitmel pool tuiskab. Puhub lääne- ja loodetuul 5-12, puhanguti 15, saartel ja rannikul kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on -2..-8°C.

PÄEVAL:
Hommikupoolikul on valdalt pilves ilm, õhtupoolikul pilvisus hõreneb. Kohati sajab lund, võib tuisata. Puhub loodetuul 6-12, puhanguti 15, saartel ja rannikul kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 0..-4°C.

PÜHAPÄEV 26.02
ÖÖSEL:
Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Öö hakul sajab kohati vähest lund. Hommikuks pilvisus tiheneb ning saartel hakkab lund ja lörtsi sadama. Öö hakul puhub loode- ja läänetuul 5-9, rannikul puhanguti 14 m/s, pärast keskööd pöördub tuul edelasse ja lõunasse ning saartel tugevneb puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on -2..-8, saartel ja kohati rannikul 0°C.

PÄEVAL:
Pilves ilm. Lume- ja lörtsisadu levib kiiresti saartelt üle Eesti itta ja pärastlõunal läheb sadu saartel üle vihmaks.Kohati on udu ja jäidet. Puhub muutliku suunaga tuul 3-7, hommikul saartel ja Liivi lahe ümbruses lõunatuul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on -2..+3°C.

ESMASPÄEV 27.02
ÖÖSEL:
Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab lund ja lörtsi. Puhub muutliku suunaga tuul 1-5 m/s. Õhutemperatuur on 0..-5, kohati kuni -9°C.

PÄEVAL:
Pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Puhub lõunakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -2..+3°C.

TEISIPÄEV 28.02
ÖÖSEL:
Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab veidi. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, hommikuks saartel ja rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 0..+3, öö hakul Kirde-Eestis kuni -3°C.

PÄEVAL:
Vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab vihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, saartel ja rannikul edelatuul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 3..7°C.

KOLMAPÄEV 01.03
ÖÖSEL:
Pilves selgimistega ilm. Ajuti sajab vihma ja lörtsi. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

PÄEVAL:
Pilves selgimistega ilm. Sajab vihma ja lörtsi, päeva jooksul sadu hõreneb. Puhub edelatuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 2..6°C.