Sport | Linnaleht

Jalgpalli meistriliigas on tulekul kolm suurt mängu

Kristjan Roos 07.09.2017, 17:17

Jalgpalli Eesti meistriliigas näeb viie päeva jooksul kolme suurt mängu, pärast mida võib ühele või teisele meeskonnale hakata juba vaikselt medaleid kaela panema.

Jalgpalli Eesti meistriliigas algab reedel viimane ring ehk kõik kümme meeskonda mängivad omavahel veel korra läbi. Ees on loodetavasti üheksa põnevat vooru.

Tabeliseis on järgmine: 1. Flora 70 punkti, 2. Levadia 63 punkti, 3. Nõmme Kalju 60 punkti ja 4. Infonet 54 punkti.

Ehk siis kõik trumbid on praegu justkui Flora taskus. Teisalt on nemadki haavatavad, sest jäid augusti lõpus 2:4 alla Infonetile. Nüüd on nelja päeva jooksul ees kolm üliolulist kohtumist: reedel kell 19.30 kohtuvad Hiiu staadionil Kalju ja Levadia, laupäeval kell 19 mängivad Lasnamäe staadionil omavahel Infonet ja Flora ning teisipäeval kell 20 kohtuvad Lilleküla staadionil Flora ja Nõmme Kalju.

Kui näiteks Levadia peaks reedel Kalju alistama ning Flora samal ajal kaotama nii Infonetile kui ka Kaljule, oleks Levadial ja Floral võrdselt punkte. Mõistagi võivad kõik meeskonnad libastuda nõrgemate vastu: seega ei ole praegu kindel muu, kui et Eesti meistritiitel jääb ka tänavu pealinna.